Akvarell rispapper

Akvarell rispapper
Akvarell rispapper

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): sittande man, akvarell på rispapper 24,5x17,5 cm

Slitage, smärre fläckar, lagning

862386

2021-01-11