Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNÄR (omkring år 1900): Äng med betande kor, olja på duk, monogramsignerad J. C. M (?), ca 25,5x35,5 cm

Skador, lagningar

862390

2021-01-09