Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNÄR (omkring år 1900): Äng med betande kor, olja på duk, monogramsignerad J. C. M (?), ca 25,5x35,5 cm
Skador, lagningar
862390
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här