Carl levaeau oljemålning

Carl levaeau oljemålning
Carl levaeau oljemålning
Carl levaeau oljemålning
Carl levaeau oljemålning
Carl levaeau oljemålning
Carl levaeau oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LEVEAU (1859-1922): Kustlandskap med fiskare, olja på duk, monogramsignerad C.L., ca 45x68 cm

Lagning, smutsad, lös i spänningen

862394

2021-01-09