Träskulptur i form av häst

Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst
Träskulptur i form av häst

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄSTSKULPTUR, 1900-talets första hälft, trä, möjligen Värmland, höjd ca 14 cm

Slitage

862397

2021-01-11