Skrin lackarbete Kina

Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina
Skrin lackarbete Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, invändigt med teburkar i tenn, höjd ca 14, 21x14 cm

Skador, nyckel ej funktionell

862404

2021-01-09