Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, på tassar, höjd ca 12, 26x18 cm
En lös tass samt en lös tass medföljer, skador
862407
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här