Skrin Kina

Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, på tassar, höjd ca 12, 26x18 cm

En lös tass samt en lös tass medföljer, skador

862407

2021-01-10