Teservis Kina

Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina
Teservis Kina

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESERVIS, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, bestående av 6 tekoppar med lock samt kanna, höjd ca 8-13 cm, medföljer 2 st små vaser kina

Nagg, en kopp samt kanna med äldre lagning

862417

2021-01-14