Hyllsystem Norrgavel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLSYSTEM, "Sparring", Norrgavel, vitbemålade hyllplan samt grafitfärgade konsoler, flexibel lösning, bestående av: 1 st bärlist 290 cm, 6 st väggskenor à 192 cm, 15 st hyllplan à 25x90 cm, 3 st hyllplan à 40x90 cm, ca 14 st medföljande konsoler
Bruksslitage, repor samt färgbortfall kan förekomma
862439
2021-01-12