Hyllsystem Norrgavel

Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel
Hyllsystem Norrgavel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLSYSTEM, "Sparring", Norrgavel, vitbemålade hyllplan samt grafitfärgade konsoler, flexibel lösning, bestående av: 1 st bärlist 290 cm, 6 st väggskenor à 192 cm, 15 st hyllplan à 25x90 cm, 3 st hyllplan à 40x90 cm, ca 14 st medföljande konsoler

Bruksslitage, repor samt färgbortfall kan förekomma

862439

2021-01-12