Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
DOCKVAGN, 1970-tal, märkt "Emmaljunga Original, ihopfällbar, höjd 72 cm, för lek, men funktionell som en stor barnvagn
Slitage
862443
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här