Dockvagn 1970-tal

Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal
Dockvagn 1970-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKVAGN, 1970-tal, märkt "Emmaljunga Original, ihopfällbar, höjd 72 cm, för lek, men funktionell som en stor barnvagn

Slitage

862443

2021-01-13