Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1950/60 -tal, läder och bambu, sitthöjd ca 4 cm
Skador: Smärre bruksslitage

bruksslitage

862452

2021-01-13