Ostknivar

Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar
Ostknivar

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

OSTKNIVAR, 2 st., silver, sekelskifte 18/1900-tal, Paris, minervastämplar, blad i rostfritt stål, medföljer originaletui, längd ca 20 cm

862455

2021-01-10