Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OSTKNIVAR, 2 st., silver, sekelskifte 18/1900-tal, Paris, minervastämplar, blad i rostfritt stål, medföljer originaletui, längd ca 20 cm
862455
2021-01-10