Stol England 1800-tal

Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal
Stol England 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, bemålad, England, viktoriansk (1837-1901), inläggningar i pärlemor, sitthöjd ca 43 cm

Ostadig, dekorbortfal, slitage

862460

2021-01-10