Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

BRICKA, A G DUFVA, rokokostil, oval form, 1800-/1900-tal, nysilver, Gv. A. Kuhnert, märkt "A G Dufva Alpacca", ca 63x41 cm

Bruksslitage

862487

2021-01-13