Sidobord/ Nattduksbord ett par Rokokstil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SIDOBORD/ NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny, rektangulär form, fasad kant, i sargen skuren dekor, lätt svängda ben, längd ca 60.5 cm, bredd ca 39 cm, höjd ca 53.5 cm
Mindre repor/ avslag. Solblekta skivor.
862498
2021-01-23