Sidobord/ Nattduksbord ett par Rokokstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD/ NATTDUKSBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny, rektangulär form, fasad kant, i sargen skuren dekor, lätt svängda ben, längd ca 60.5 cm, bredd ca 39 cm, höjd ca 53.5 cm

Mindre repor/ avslag. Solblekta skivor.

862498

2021-01-23