Tillbaka till katalog

Vägglampa 1900-tal

Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Estimate

800 SEK

Description

VÄGGLAMPA, med två spotlights, bredd ca 32 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

862499

Date:

2021-01-13