Tillbaka till katalog

Taklykta 1900-talets senare hälft

Taklykta 1900-talets senare hälft
Taklykta 1900-talets senare hälft
Taklykta 1900-talets senare hälft
Taklykta 1900-talets senare hälft
Taklykta 1900-talets senare hälft
Taklykta 1900-talets senare hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

TAKLYKTA, 1900-talets senare hälft, glas och metall, för 3 st lampor

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

862500

Datum:

2021-01-13