Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, och förgyllt trä, urtavlan märkt Rob Engström, Stockholm dekor i form av bl a rosor träskuren samt blankförgylld och belagd med slagmetall, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen. uppdragsnyckel medföljer

862502

2021-01-13