Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONTORSSTOL/LÄKARSTOL, 1900-talets mitt, klädsel i skinnimitation, kromat underrede på hjul, etikettmärkt Vela Danmark, höj-och sänkbar, höjd ca 45-60 cm

Bruksslitage, smärre hål i sitsen

862504

2021-01-12