Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanérad i björk, intarsia i form av romber, front med 3 lådor, bronserade beslag, höjd ca 80, 118x57 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage, fanér skador, torrsprickor, renoverad samt kompletterad

862517

2021-01-12