Byrå 1700-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanérad i björk, intarsia i form av romber, front med 3 lådor, bronserade beslag, höjd ca 80, 118x57 cm
Nyckel medföljer
Bruksslitage, fanér skador, torrsprickor, renoverad samt kompletterad
862517
2021-01-12