Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Vollendet
2021-01-10
862531
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot samt skärm i kromad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm
Bruksslitage, repor