Hans-Agne Jakobsson golvlampa

Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Hans-Agne Jakobsson golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot samt skärm i kromad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm

Bruksslitage, repor

862531

2021-01-10