Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot samt skärm i kromad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm
Bruksslitage, repor
862531
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här