Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRIK ALLERT (född 1937): Väggskulptur, motiv av fiskmås, signerad H. Allert, stengods, diameter ca 39 cm
Smärre slitage
862534
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här