Hängskåp allmoge 1700-tal

Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge, daterad 1783 samt monogramsignerad B.B.S (?), bemålad samt dekor av blommor, invändigt med hyllplan, upphängningsanordning i järnsmide, höjd ca 87, 67x46 cm

Nyckel medföljer

Åldersrelaterat slitage

862536

2021-01-13