Fåtöljer ek

Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek
Fåtöljer ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, mörkbetsad ek, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar, hål, skadad resår

862547

2021-01-12