Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARZO, soffbord, Italien, 1980-tal, profilerad stenskiva, betsat underrede, höjd ca 52, 145x85 cm
Smärre slitage o repor
862549
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här