Fotogenlampa och ljusstakar

Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar
Fotogenlampa och ljusstakar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, LJUSSTAKAR, 4 dlr, 1900-tal, mässing, bl a, Sölve Carlsson, höjder ca 20-53 cm

Slitage

862556

2021-01-11