Mogens Koch stolar 1 par

Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par
Mogens Koch stolar 1 par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOGENS KOCH, "MK16", regissörstolar, 1 par, Danmark, stomme i bok, sits och ryggbricka i canvas, märkta Made in Denmark, sitthöjd 38 cm

Slitage och skador

862567

2021-01-11