Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOCONCEPT, "Ogi", snurrfåtölj, klädd med semianilinläder, underrede i borstad nickel, sitthöjd 45 cm.
Se även 862582
Bruksslitage, ytliga repor, enstaka fläckar.
862583
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här