Christine Schwarzer Swedese "Flower"

Christine Schwarzer Swedese
Christine Schwarzer Swedese
Christine Schwarzer Swedese
Christine Schwarzer Swedese
Christine Schwarzer Swedese
Christine Schwarzer Swedese

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTINE SCHWARZER, soffbord, "Flower", Swedese, 2000-tal, skiva i vitt laminat, sarg i ek, förkromat underrede, etikettmärkt, längd 90 cm, bredd ca 78 cm, höjd 45 cm.

Mindre bruksslitage.

862594

2021-01-17