Klädhängare

Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, 2000-tal, svartlackerad metall, bredd ca 90 cm, djup ca 50 cm, höjd 230 cm.

Bruksslitage. En hängare på sidan saknas.

862600

2021-01-17