Inga Borg akvareller

Inga Borg akvareller
Inga Borg akvareller
Inga Borg akvareller
Inga Borg akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGA BORG (1925-2017): (2), Motiv med pojke och igelkott, Rävar, signerade Inga Borg, akvarell, ca 21x21 resp 16,5x26,5 cm

862609

2021-01-12