Samling Silver 11 Delar 1893-1645

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLING SILVER, 11 delar, 1893-1945, bestående av delar i olika modell och storlek, knivblad i stål, längd ca 11-25 cm, vikt ca 275 g exkl del med knivblad, vikt kniv med stålblad ca 105 g

Bruksslitage. Gravyr. Oxideringar. En skedblad modell Snäck med bucklor.

862613

2021-01-17