Sideboard i koppar

Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar
Sideboard i koppar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 2000-tal, beklätt med koppar, invändigt med hyllplan, höjd ca 86, 60x125 cm

Bruksslitage, listen sitter löst vid ena skjutdörren

862617

2021-01-13