Atelje Lyktan bordslampor 1 par
Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampor, ett par, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59, diameter ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Ej funktionstestestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
862626
2021-01-13