Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 2 dlr, skrivbord med hurts, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, mässingdetaljer, skrivbordets skiva med 3 lådor samt skinn, fristående hurtsar med 6 lådor totalt, hurts med utdragbar skiva och 4 lådor, bordets höjd ca 78, 122x62, hurtsens höjd ca 72, 48x31 cm, nyckel finns

Bruksslitage, repor, märken, nyckel saknas

862631

2021-01-13