PER SUNDSTEDT bordslampa modell Mars

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59, diameter ca 47 cm

Ej funktionstestestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

862632

2021-01-13