Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland,, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd (vasdelen) ca 33 cm
Slitage, funktionen garanteras ej
862648
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här