Bordslampa art nouveau

Bordslampa  art nouveau
Bordslampa  art nouveau
Bordslampa  art nouveau
Bordslampa  art nouveau
Bordslampa  art nouveau
Bordslampa  art nouveau

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland,, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd (vasdelen) ca 33 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

862648

2021-01-11