Daniel Sherrin olja på duk

Daniel Sherrin olja på duk
Daniel Sherrin olja på duk
Daniel Sherrin olja på duk
Daniel Sherrin olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

DANIEL SHERRIN (1868-1940): Landskap i solnedgång med figurstaffage, olja på duk, signerad, 57x82 cm

Sedvanligt ytslitage efter ålder.

862655

2021-01-20