Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
DANIEL SHERRIN (1868-1940): Landskap i solnedgång med figurstaffage, olja på duk, signerad, 57x82 cm
Sedvanligt ytslitage efter ålder.
862655
2021-01-20