Oljemålning marint motiv

Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp till havs, signerad K Sjöström, olja på duk, ca 35x49 cm

Krackeleringar

862672

2021-01-11