BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´, matbord/konfferens, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt BRUNO MATHSSON INTERNATIONAL MADE IN VÄRNAMO SWEDEN, höjd ca 70, 220x112 cm

Bruksslitage, mindre fuktfläckar, fanérskador förkommer

862676

2021-01-11