Fat samt bäggare silver
Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
FAT, BÄGARE, silver, fat/ coaster i silver och bakelit, efter Carl Milles "Vindarnas lek", GAB, Stockholm, 1947, diameter ca 12, bägare, silver (vikt ca 52 g), 1800-tal, höjd ca 7 cm
Bruksslitage, bäggare med gravyr
862683
2021-01-13