Madeleine Pyk gouache
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): "En herde dricker en aperitiv och hör en stor fågel", signerad M.Pyk, daterad 1970, gouache, bildmått ca 15x22 cm
Kuntoraportti
862696
Päivämäärä:
2021-01-12