Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): "En herde dricker en aperitiv och hör en stor fågel", signerad M.Pyk, daterad 1970, gouache, bildmått ca 15x22 cm

Kuntoraportti

862696

Päivämäärä:

2021-01-12