Edition Amour Hermès Scarf Ramses
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMÈS, scarf, Ramses, formgiven av Vladimir Rybaltchenko, 1976, polykrom dekor med egyptiserande motiv med farao, kartuscher, hierlglyfer, scarabéer mm, ljus botten, brun bård, signerad Rybal, ca 90x90 cm
Bruksskick. Mindre nyansskillnad/ missfärgning.
862703
2021-02-07