Edition Amour Hermès Scarf Ramses

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMÈS, scarf, Ramses, formgiven av Vladimir Rybaltchenko, 1976, polykrom dekor med egyptiserande motiv med farao, kartuscher, hierlglyfer, scarabéer mm, ljus botten, brun bård, signerad Rybal, ca 90x90 cm

Bruksskick. Mindre nyansskillnad/ missfärgning.

862703

2021-02-07