Spegel 1900-talets mitt

Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt
Spegel 1900-talets mitt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, Wilkensons ramfabrik, Göteborg, rektangulär spegel med ramverk i teak, etikettmärkt, höjd 82, bredd 48 cm.

Något slitage.

862712

2021-01-23