Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, Wilkensons ramfabrik, Göteborg, rektangulär spegel med ramverk i teak, etikettmärkt, höjd 82, bredd 48 cm.
Något slitage.
862712
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här