Lisa Larson figurin Amalia

Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia
Lisa Larson figurin Amalia

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LISA LARSON, "Amalia" ur "ABC-flickor", Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, formgivningsår 1958, signerad Gustavsberg Amalia LL, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

862715

2021-01-13